Doplňky k podlahám

Podlahové lišty

Podlahové soklové lišty chrání podlahu před vlhkostí a poškozením a kromě toho můžete za podlahovou soklovou lištou vést kabeláž. Pokud je vaše podlaha naopak laminátová, máme i pro vás originální lišty určené pro laminátové podlahy Egger a Alsafloor. Kromě toho nabízíme bílé lišty z různých materiálů a v různém provedení. Podlahové soklové lišty můžete zvolit bílé profilované z MDF nebo tvrdého plastu, které mohou být voděodolné.

Tilo Podlahova Lista Fslc516250 | Tacho KH
Prechodove Profily Eurofinal 2971 Size Large V 1 | Tacho KH

Přechodové profily

Řešíte přechod mezi dvěma podlahovými materiály? Pak vás zaujmou přechodové lišty sloužící k zakrytí dilatací nejen mezi výškově různými typy podlah, ale i různými typy materiálů.

Přechodové lišty, které se v posledních několika letech masivně rozšířily do interiérů, dodávají místnosti eleganci, ale především bezpečnost při užívání. Nejpoužívanější materiál pro výrobu přechodových lišt je hliník, a to v eloxovaném provedení nebo potažený odolnou laminátovou fólií s vysokou odolností proti oděru.

Stavební chemie

Dlouhou životnosti nelze zaručit, pokud není postaráno o kvalitní podlahový podklad pomocí spolehlivé podlahové chemie. V nabídce můžete nalézt přípravky, které vám pomohou s penetrací ploch, nechybí ani nivelační hmoty. Nabídka renovačních hmot vám pomůže při opravě různých podkladů, jako je beton. Pro správné připevnění dřevěné či vinylové podlahy pro vás máme kvalitní lepidla na podlahy. Nechybí ani lepidla na koberce či přírodní linoleum.

Stavebni Chemie Bona 3089 Size Frontend Medium V 4 | Tacho KH

Další z nabídky

Máte nějaké otázky?

Neváhejte se ozvat, jsme zde pro Vás

Připojit k poptávce nákres / půdorys *nepovinné:

Dále nabízíme