Plastová okna

Při výběru plastových oken volte profilový systém a typ zasklení podle toho,
co od plastových oken očekáváte. Parametry oken volte s ohledem na hlukovou, povětrnostní zátěž.

Izolační dvojsklo či trojsklo s inertním plynem (argon)
Zasklívací lišta je vyráběna s těsněním koextrudovaným ze speciálního měkčeného plastu a je opatřena zámkem, který se „zaklapne“ do příslušné drážky v okenním křídle.
 
Plastový distanční rámeček zajišťuje „teplý“ okraj skla. Okna OTHERM jsou standardně dodávána s distančním rámečkem.
 
Plastové profily okenních systémů s hloubkou 73 – 82 mm. Klasické tvary s lehce zaoblenými hranami. Dokonalé linie a plochy bez drážek zaručují snadnou údržbu oken OTHERM. Profily odpovídají nejvyšším standardům.
Plastova Okna | Tacho KH
Plastova Okna Cena | Tacho KH
Trojité či dvojité těsnění na křídle a v rámu
z kvalitního materiálu. Optimální přítlačné sevření zajišťuje výbornou těsnost plastových oken a hliníkových oken OTHERM i při hnaném dešti. Systém s dorazovým těsněním v rámu i na křídle okna nabízí velmi dobré vlastnosti a snadnou údržbu díky jednoduchým tvarům.
 
Drážka pro celoobvodové kování stříbrné barvy s integrovanou pojistkou proti nesprávné manipulaci a s řízenou mikroventilací. Speciální hříbkovité čepy bezpečnostního kování garantují zvýšenou odolnost oken OTHERM proti vloupání.
 
Speciálně tvarovaná ocelová pozinkovaná výztuha v rámu i v křídle zajišťuje vynikající vlastnosti plastových oken a hliníkových oken OTHERM a jejich tvarovou stálost.

Další z nabídky

Máte nějaké otázky?

Neváhejte se ozvat, jsme zde pro Vás

Připojit k poptávce nákres / půdorys *nepovinné:

Dále nabízíme