Repase podlah a parket

Na povrchu podlahy se mohou objevit různé škrábance, vrypy a jiná poškození,
lak časem také ztrácí svůj lesk a původní barvu. To ale neznamená, že by Vaše dřevěná podlaha musela z domu.

Dřevěné podlahy patří stále mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. Může za to jejich vysoká odolnost a dlouhověkost. Je to přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi, který nemůže nahradit žádná imitace. Pokud budete o svou dřevěnou podlahu pečovat, tak se v podstatě nemůže zničit.

Avšak je pochopitelné, že i přes veškerou údržbu a péči časem dochází k opotřebení podlahy a tím i ke změně jejího vzhledu a funkčnosti. Na povrchu se mohou objevit různé škrábance, vrypy a jiná poškození. Lak časem také ztrácí svůj lesk a původní barvu. To ale neznamená, že by Vaše dřevěná podlaha musela z domu. Její životnost spolehlivě prodlouží kompletní renovace, která z Vaší staré dřevěné podlahy udělá zbrusu novou.

Kvalitní dřevěnou podlahu lze renovovat i několikrát, záleží na výšce vrchní vrstvy a tvrdosti podlahové krytiny. Dokonce lze (mnohokrát) zrenovovat i dřevěné parkety staré 150 let. S každou renovací dřevěné podlahy/parket přijdete o pouhý 1 milimetr dřeva.

JAK PROBÍHÁ RENOVACE DŘEVĚNÝCH PODLAH?

V první řadě je potřeba posoudit aktuální stav podlahy a rozsah jejího poškození. Podle toho Vám navrhneme konkrétní způsob renovace, kterou provedeme na klíč. Do návrhu samozřejmě zapracujeme i Vaše potřeby a přání tak, aby finální podoba staronové podlahy odpovídala Vašim představám.

Renovace dřevěných podlah lze provádět dvěma způsoby – se zásahem do nosné konstrukce a bez něj. Záleží na stavu nosné konstrukce a hloubce poškození nášlapné vrstvy.

Další z nabídky

Máte nějaké otázky?

Neváhejte se ozvat, jsme zde pro Vás

Připojit k poptávce nákres / půdorys *nepovinné:

Dále nabízíme