Ostatní

Terasy

Nenajdete snad příhodnější místo pro strávení volných chvil než je Vaše terasa: ještě v županu si tu můžete vypít svou ranní kávu a posnídat s rodinou, po práci odpočívat nebo grilovat s přáteli. Na terase se navíc můžete věnovat svým koníčkům a zálibám: pro čtení knížky nebo poslouchání příjemné hudby je lehátko na sluncem vyhřáté terase úžasným místem. Prostor obohatí doplňky, květiny a zeleň. Terasa může být duší Vašeho domu i zahrady.

Terasové, fasádní, bazénové desky jsou vyráběny z exotických dřevin z různých kontinentů, které se mezi sebou liší barvou, kresbou a svými individuálními vlastnostmi tak, aby mohly uspokojit všechny technické a estetické požadavky.

Pro snadnou montáž a vyrovnávání výškových nerovností dovážíme systém výškově nastavitelných terčů (buzonu) speciálně určených pro dřevěné a kompozitní terasy. Sortimentu nechybí podkladní hranoly, speciální vruty a klipy pro skrytý takzvaný neviditelný spoj, ošetřovací oleje a vosky, odšeďovače, klíče pro srovnávání zakřivených prken a sortimentu pro instalaci dřevěných a dřevoplastových teras.

Terasy | Tacho KH
Terasy | Tacho KH

Schody

– Dřevěné

– Kovové

Schodiště | Tacho KH

Zábradlí

– Skleněné

– Nerezové

Schodiště | Tacho KH

Profesionální garážová vrata TRIDO

Hledáte kvalitní a bezpečná vrata pro garáž? Potřebujete spolehlivá garážová vrata s dálkovým ovládáním? Garážová vrata TRIDO se vyrábí z kvalitních komponent. Díky ním máte jistotu dlouhé životnosti. Pro komfort, pohodlí a bezpečnost jsou garážová vrata lehce ovladatelná, zateplená a vybavená bezpečnostními prvky.
Fotky Gv Skecni 03 | Tacho KH
Snímek Obrazovky 2021 04 22 V 11.16.44 | Tacho KH

Máte nějaké otázky?

Neváhejte se ozvat, jsme zde pro Vás

    Připojit k poptávce nákres / půdorys *nepovinné:

    Dále nabízíme